نئوبروکرسامان 

سامانه تخصیص آنی اعتبار

در راستای ادامه حرکت به سوی تحول دیجیتال کارگزاری بانک سامان سرویس تخصیص آنی اعتبار با هدف ارائه خدمتی متمایز و رویکردی نوآورانه هم اکنون در اختیار مشتریان می باشد.   

در این سرویس مشتریان کارگزاری سامان می‌توانند تنها با یک کلیک از طریق پنل my.samanbourse.ir خود و مراجعه به منو اعتبارات، اعتبار دریافت کرده و از همان لحظه می‌توانند اعتبار را در قدرت خرید سامانه معاملاتی خود مشاهده نمایند و نسبت به خرید و فروش سهام اقدام نمایند.

از مزایای این سرویس می‌توان به تخصیص اعتبار در سریع ترین زمان ممکن و بدون نیاز به هیچگونه ثبت نام، احراز هویت مجدد، ارائه گردش حساب و عملکرد گذشته اشاره داشت.

این خدمت در قالب بسته های اعتباری از 100 میلیون ریال تا سقف 2 میلیارد ریال در دسترس بوده و مشتریان می‌توانند بدون نیاز به حضور یا تماس با کارگزاری به صورت آنلاین و 24 ساعته با یک کلیک اعتبار دریافت نمایند.

1

ابتدا وارد حساب کاربری خود در سامانه my.samanbourse.ir شوید.

2

از آیکون ها قسمت پایین وارد میز خدمت شوید سپس بروی ایتم اعتبارات کلیک کنید.

3

از منو اعتبارات وارد سر برگ بسته اعتباری شوید و حالا می‌توانید نوع بسته اعتباری خود را انتخاب کنید.


4

در اخر با مطالعه قوانین بسته های اعتباری می‌توانید با کلیک بروی خرید بسته، اعتبار انتخاب شده را آنی دریافت کنید.

بله، هر مشتری با توجه به شرایط بسته های اعتباری، به راحتی می‌تواند بسته دلخواه خود را خرید کند.

  • بله، مشتری در صورت حائز شرایط بودن هر کدام از بسته های اعتباری به محض فشردن دکمه خرید بسته، اعتبار به صورت آنی به شما اعطا می‌شود.
  • حداکثر پنجاه درصد از ارزش حساب تضمین می‌تواند بسته اعتباری دریافت کند.

مشتریان کارگزاری بانک سامان در صورت داشتن شرایط ذکر شده در هر بسته اعتباری، می‌توانند تا سقف 2 میلیارد ریال بسته اعتباری خود را فعال کنند.در صورتیکه مشتری نیازمند درخواست بسته اعتباری بیشتر از مبلغ عنوان شده را داشته باشد؛ باید در خواست خود را از طریق فرم "درخواست افزایش سقف اعتبار" برای کارگزاری بانک سامان ارسال کند. پس از تایید از سوی کارگزاری مبلغ درخواستی به حساب فرد اعطا می‌شود.

  • پورتفو مشتری شامل بیش از دو سهم باشد و متناسب با اعتبار درخواستی، تک سهم نباشد.
  • بر اساس میانگین مصرف اعتبار شما، هزینه مالی اعتبار مصرفی مطابق نرخ بهره بانکی محاسبه و در گردش حساب شما منظور خواهد شد.

 تمام بسته های اعتباری یک ماه است.

در صورتیکه پس از انقضای بسته اعتباری یا صفر شدن اعتبار، مشتری ظرف یک روز کاری اقدام به تسویه بدهی ننماید، کارگزاری می‌تواند مطابق مقررات نسبت به فروش پورتفو مشتری اقدام نماید و در این شرایط، نرخ بهره اعتبار مصرفی از ابتدا تا زمان تسویه مشتری، مشمول جریمه وجه التزام شش درصدی مازاد می‌شود. همچنین، اعتبارسنجی مشتری نزد کارگزار مشمول امتیاز منفی می‌گردد و خدمات نئوبرکر سامان، باشگاه مشتریان، مارکترزکلاب و خرید بسته های اعتباری جدید برای وی مسدود می‌شود.

پس از فعالسازی هر بسته امکان لغو آن وجود ندارد.

021-43024000
تهران، جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک 31
درباره آموزشگاه ما

این شركت با سرلوحه قراردادن كیفیت خدمات و رضایتمندی مشتریان كوشیده است همواره در ارائه خدمات نوین پیشتاز باشد. در همین راستا یکی اهداف كارگزاری بانك سامان “ترویج فرهنگ سرمایه‌گذاری در بورس از طریق آموزش و برگزاری سمینارهای عمومی و تخصصی و ارتقای کیفیت خدمات در راستای تامین رضایت مشتریان” می‌باشد؛ بخش آموزش كارگزاری بانك سامان تحت عنوان کالج سامان، جهت دستیابی به این اهداف، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی متنوع می‌نماید.

خبرنامه سایت
ویکتور هوگو ::: هر کس درب مدرسه ای را باز کند، درب زندانی را بسته است :::

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کالج کارگزاری بانک سامان می‌باشد.