نئوبروکرسامان 

                    نئوبروکرسامان 

گردش حساب در سامانه معاملاتی اسکای تریدر به مجموعه‌ای از تراکنش‌ها و فعالیت‌های مالی گفته می‌شود که در حساب کاربری یک سرمایه‌گذار قابل مشاهده است. این گردش حساب می‌تواند شامل واریزها، برداشت‌ها، خرید و فروش باشد.

گردش حساب به کاربر امکان می‌دهد تا به صورت دقیق و شفاف بتواند وضعیت مالی و فعالیت‌های خود را مشاهده کند. این اطلاعات معمولاً شامل موارد زیر است:

  1. تاریخ تراکنش‌ها: تاریخ دقیق هر تراکنش انجام شده.
  2. شرح: توضیحات مربوط به هر تراکنش،  نوع و اطلاعات معامله (خرید، فروش)، واریز، برداشت.
  3. بستانکار: مبالغ واریزی به حساب.
  4. بدهکار: مبالغی که از حساب کسر شده است.
  5. نوع تراکنش: نوع فعالیت مالی، مانند خرید، فروش، واریز یا برداشت.
  6. مقدار تراکنش: مقدار پول یا دارایی که در هر تراکنش دخیل بوده است.
  7. مانده حساب: موجودی حساب بعد از هر تراکنش.
 

همچنین، در سامانه‌ها معاملاتی اسکای تریدر امکان فیلتر کردن و جستجوی تراکنش‌ها وجود دارد. کاربران می‌توانند تراکنش‌ها را براساس پارامترهای مختلفی فیلتر کنند، از جمله:

  • تاریخ شروع و پایان: نمایش تراکنش‌ها بین دو تاریخ مشخص.
  • نوع تراکنش: فیلتر کردن بر اساس نوع تراکنش (مثلاً فقط خریدها، فقط فروش‌ها، فقط واریزها).

این امکانات به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند به راحتی و به طور دقیق تراکنش‌های مورد نظر خود را پیدا کنند و تحلیل‌های لازم را انجام دهند. به عنوان مثال، اگر کاربری بخواهد فقط واریزها و برداشت‌های انجام شده در بازه زمانی خاصی را ببیند، می‌تواند با استفاده از این فیلترها به راحتی به اطلاعات مورد نظر دست یابد.

021-43024000
تهران، جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک 31
درباره آموزشگاه ما

این شركت با سرلوحه قراردادن كیفیت خدمات و رضایتمندی مشتریان كوشیده است همواره در ارائه خدمات نوین پیشتاز باشد. در همین راستا یکی اهداف كارگزاری بانك سامان “ترویج فرهنگ سرمایه‌گذاری در بورس از طریق آموزش و برگزاری سمینارهای عمومی و تخصصی و ارتقای کیفیت خدمات در راستای تامین رضایت مشتریان” می‌باشد؛ بخش آموزش كارگزاری بانك سامان تحت عنوان کالج سامان، جهت دستیابی به این اهداف، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی متنوع می‌نماید.

خبرنامه سایت
ویکتور هوگو ::: هر کس درب مدرسه ای را باز کند، درب زندانی را بسته است :::

بخش ریسپانسیو سایت