پولسار


پولسار

بله! پولسار یک ستاره نوترونی است. این ستاره 120 بار در ثانیه به دور خود می‌چرخد که به موجب آن یک میدان مغناطیسی قوی ایجاد می‌گردد.                                                                                                                                          پولسار با شعار تامین مالی سریع و آسان اقدام به تامین مالی جمعی کسب و کار ها می‌نماید.

یک سوم جمعیت جهان به اینترنت و حدود 85 درصد به تلفن همراه دسترسی دارند و همچنان شاهد نفوذ گوشی‌های هوشمند در تمامی فعالیت‌های روزمره زندگی هستیم. با افزایش دسترسی‌ها و انفجار رسانه‌های اجتماعی، بازارهای جدید و بزرگ‌تر جهت ارائه خدمات در دسترس قرار می‌گیرند و کارآفرینان خبره برای پیشبرد اهداف اقتصادی و رفع نیازهای مشتریان همواره نیازمند راه‌حل‌های نوآورانه و راهکارهای جدید هستند. با این حال تا به امروز، از این پتانسیل آن‌طور که باید برای توسعه روش‌های تامین مالی استفاده نشده است.از طرفی نگرانی‌های بستر وب همچنان برای مشتریان وجود داشته و اعتماد‌سازی و ایجاد امنیت برای خدمات دهندگان سرویس‌ها باید در اولویت باشد و به عنوان “طرف سوم قابل اعتماد” نقش خود را ایفا کنند.  

مدل مبتنی بر اهدا (Donation)

بیشتر برای پروژه‌های بشر دوستانه و غیر‌انتفاعی کاربرد داشته و تامین‌کنندگان این نوع از پروژه‌ها اغلب برای رسیدن به رضایت درونی اقدام به حمایت مالی می‌کنند و انتظاری برای کسب سود و یا دریافت محصولی را ندارند.

مدل مبتنی بر وام (Peer to peer lending )

این مدل در‌ واقع حکم یک وام بدون واسطه را خواهد داشت، که البته به دلیل تعدد وام‌دهندگان در اصل یک وام گروهی‌ به فرد خواهد بود و این وام‌ها معمولا مبالغ خرد هستند که بسیار سریع‌تر از بانک در دسترس متقاضی قرار می‌گیرند.

مدل مبتنی بر پاداش (Reward)

در این مدل حامی در قبال حمایت خود پاداشی را دریافت می کند.
این پاداش ممکن است دریافت خدمات و یا کالا باشد و ارزش مادی آن با حمایت انجام‌ شده برابر
نباشد.

مدل مبتنی بر مشارکت (Equity)

این مدل که پیچیده‌ترین مدل تامین مالی جمعی است، معمولا بودجه مورد نیاز توسعه یک کسب‌و‌کار نوپا یا در حال توسعه تأمین می‌شود و سرمایه‌گذار نقش مشارکت‌کننده در پروژه را خواهد داشت. این روش به کسب‌و‌کارهای کوچک این امکان را می‌دهد تا در ازای تامین بودجه یک طرح مشخص، سرمایه‌گذاران را در سود و زیان طرح‌ها به نسبت سرمایه‌گذاری خود سهیم کنند.
به عبـارتی این مدل نوعی سرمایـه‌گذاری مخاطره‌پذیر است که سرمایه‌گذاران در قبال مشارکت خـود ممکن است سـود و یا سهامی از شرکت دریافت کنند.

مدل ترکیبی (Hybrid)

در این مدل یک شر کت می‌تواند بیش از یـک مـدل تـامین مالی جمعی را به صورت هم‌زمان استفـاده کند.

همین حالا طرحتو انتخاب کن و به راحتی سرمایه گذاری کن

021-43024000
تهران، جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک 31
درباره آموزشگاه ما

این شركت با سرلوحه قراردادن كیفیت خدمات و رضایتمندی مشتریان كوشیده است همواره در ارائه خدمات نوین پیشتاز باشد. در همین راستا یکی اهداف كارگزاری بانك سامان “ترویج فرهنگ سرمایه‌گذاری در بورس از طریق آموزش و برگزاری سمینارهای عمومی و تخصصی و ارتقای کیفیت خدمات در راستای تامین رضایت مشتریان” می‌باشد؛ بخش آموزش كارگزاری بانك سامان تحت عنوان کالج سامان، جهت دستیابی به این اهداف، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی متنوع می‌نماید.

خبرنامه سایت
ویکتور هوگو ::: هر کس درب مدرسه ای را باز کند، درب زندانی را بسته است :::